Продукція > VISHAY DALE > CPR032R200KE14
CPR032R200KE14
CPR032R200KE14 Vishay Dale
cpr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2.2 OHM 3W 10% RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±10%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.375" (9.53mm)
Resistance: 2.2 Ohms
Написати відгук
Description: RES 2.2 OHM 3W 10% RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±10%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.375" (9.53mm), Resistance: 2.2 Ohms.