Продукція > VISHAY DALE > CPR075R600JE10
CPR075R600JE10
CPR075R600JE10 Vishay Dale
cpr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 5.6 OHM 7W 5% RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Resistance: 5.6 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 5.6 OHM 7W 5% RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Resistance: 5.6 Ohms.