Продукція > CUI DEVICES > CPS-3314-90L095
CPS-3314-90L095
CPS-3314-90L095 CUI Devices
cps_3314_90l095-2306923.pdf
Виробник: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators siren, 33 mm round, 14 mm deep, 24Vp-p, 90dB, single tone, 95mm wire lead
на замовлення 456 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 24V 33.00MM CUSTOM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.299" Dia (33.00mm), Mounting Type: Custom, Frequency: 4kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 24V, 100cm, Current - Supply: 20mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 18 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Voltage - Rated: 24 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPS-3314-90L095 CPS-3314-90L095 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cps-3314-90l095.pdf Description: BUZZER PIEZO 24V 33.00MM CUSTOM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.299" Dia (33.00mm)
Mounting Type: Custom
Frequency: 4kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 24V, 100cm
Current - Supply: 20mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 18 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Voltage - Rated: 24 V