CPT-2746-L100
CPT-2746-L100 CUI Devices
cpt_2746_l100-1778351.pdf
Виробник: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 27 mm round, 0.53 mm deep, P, 4.6 kHz, 30 V, 100mm wire leads, no driving circuit
на замовлення 911 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ 27MM, Packaging: Bag, Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 16000pF @ 120Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Part Status: Active, Impedance: 250 Ohms, Frequency: 4.6 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPT-2746-L100 CPT-2746-L100 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpt-2746-l100.pdf Description: BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ 27MM
Packaging: Bag
Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 16000pF @ 120Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
Impedance: 250 Ohms
Frequency: 4.6 kHz