Продукція > VISHAY DALE > CPW05R1000FB313
CPW05R1000FB313
CPW05R1000FB313 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 mOhms.