Продукція > VISHAY DALE > CPW15150R0FB14
CPW15150R0FB14
CPW15150R0FB14 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 150 OHM 15W 1% AXIAL
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 150 Ohms
Написати відгук
Description: RES 150 OHM 15W 1% AXIAL, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 150 Ohms.