Продукція > VISHAY DALE > CPWN20R3000FB31
CPWN20R3000FB31
CPWN20R3000FB31 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.3 OHM 20W 1% AXIAL
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±90ppm/°C
Size / Dimension: 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 300 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.3 OHM 20W 1% AXIAL, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±90ppm/°C, Size / Dimension: 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 300 mOhms.