Продукція > KOINO > CPX-D30-15E2N
CPX-D30-15E2N
CPX-D30-15E2N KOINO
action_board_download.php?idx=20843
Виробник: KOINO
Description: PROXIMITY SENSORS CORD OUT
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: NPN-NC, 3-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (TA)
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Capacitive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Response Frequency: 100Hz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PROXIMITY SENSORS CORD OUT, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: NPN-NC, 3-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (TA), Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Capacitive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Response Frequency: 100Hz.