Продукція > ROYALOHM > CQ01WMF2802TEE
CQ01WMF2802TEE ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0201; 28kΩ; 50mW; ±1%; CQ; 25V; -55÷155°C
Mounting: SMD
Power: 50mW
Case - inch: 0201
Resistance: 28kΩ
Operating voltage: 25V
Max. overload voltage: 50V
Tolerance: ±1%
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0201; 28kΩ; 50mW; ±1%; CQ; 25V; -55÷155°C, Mounting: SMD, Power: 50mW, Case - inch: 0201, Resistance: 28kΩ, Operating voltage: 25V, Max. overload voltage: 50V, Tolerance: ±1%, Case - mm: 0603, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: CQ, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C.