Продукція > ROYALOHM > CQ01WMJ0620TEE
CQ01WMJ0620TEE ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0201; 62Ω; 50mW; ±5%; CQ; 25V; -55÷155°C
Case - mm: 0603
Resistance: 62Ω
Power: 50mW
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: CQ
Operating voltage: 25V
Max. overload voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0201; 62Ω; 50mW; ±5%; CQ; 25V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Resistance: 62Ω, Power: 50mW, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: CQ, Operating voltage: 25V, Max. overload voltage: 50V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200.