Продукція > YAGEO > CQ0201BRNPO8BN3R2
CQ0201BRNPO8BN3R2
CQ0201BRNPO8BN3R2 YAGEO
UPY-High_Q_NP0_16V-to-250V_16.pdf
Виробник: YAGEO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25 V 3.2pF C0G 0201 Tol 0.1pF
на замовлення 58000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук