Продукція > ROYALOHM > CQ02WGF1201TCE
CQ02WGF1201TCE
CQ02WGF1201TCE ROYALOHM
CQ datasheet.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 1.2kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 1.2kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Manufacturer series: CQ
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 1.2kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 1.2kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Manufacturer series: CQ, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.