Продукція > ROYALOHM > CQ02WGF1372TCE
CQ02WGF1372TCE ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 13.7kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V
Case - mm: 1005
Resistance: 13.7kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Manufacturer series: CQ
Mounting: SMD
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 13.7kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 13.7kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Manufacturer series: CQ, Mounting: SMD, Conform to the norm: AEC-Q200, Operating temperature: -55...155°C.