Продукція > ROYALOHM > CQ02WGF1582TCE
CQ02WGF1582TCE ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 15.8kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V
Type of resistor: thick film
Resistance: 15.8kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Manufacturer series: CQ
Conform to the norm: AEC-Q200
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 15.8kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V, Type of resistor: thick film, Resistance: 15.8kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Manufacturer series: CQ, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD.