Продукція > ROYALOHM > CQ02WGF2151TCE
CQ02WGF2151TCE
CQ02WGF2151TCE ROYALOHM
CQ datasheet.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 2.15kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V
Type of resistor: thick film
Resistance: 2.15kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Operating voltage: 50V
Case - mm: 1005
Manufacturer series: CQ
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 2.15kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V, Type of resistor: thick film, Resistance: 2.15kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Operating voltage: 50V, Case - mm: 1005, Manufacturer series: CQ, Conform to the norm: AEC-Q200.