Продукція > ROYALOHM > CQ02WGF5112TCE
CQ02WGF5112TCE ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 51.1kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V
Case - mm: 1005
Resistance: 51.1kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Conform to the norm: AEC-Q200
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 51.1kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 51.1kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: CQ.