Продукція > ROYALOHM > CQ02WGJ0221TCE
CQ02WGJ0221TCE
CQ02WGJ0221TCE Royalohm
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC CQ02 (0402) 1/16W 5% T/R-10000
на замовлення 190000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 220Ω; 62.5mW; ±5%; CQ; 50V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 220Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CQ, Conform to the norm: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CQ02WGJ0221TCE CQ02WGJ0221TCE Виробник : ROYALOHM CQ datasheet.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 220Ω; 62.5mW; ±5%; CQ; 50V
Case - mm: 1005
Resistance: 220Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C