Продукція > ROYALOHM > CQ02WGJ0301TCE
CQ02WGJ0301TCE ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 300Ω; 62.5mW; ±5%; CQ; 50V
Case - mm: 1005
Resistance: 300Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: CQ
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 300Ω; 62.5mW; ±5%; CQ; 50V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 300Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: CQ, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200.