Продукція > ROYALOHM > CQ03SAF1103T5E
CQ03SAF1103T5E Royalohm
10-3358738.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC CQ03 0603 1/10W-S 1% T/R-5000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 110kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 75V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 110kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Manufacturer series: CQ, Mounting: SMD, Conform to the norm: AEC-Q200, Operating temperature: -55...155°C.
Інші пропозиції CQ03SAF1103T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CQ03SAF1103T5E Виробник : ROYALOHM Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 110kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 110kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -55...155°C