Продукція > ROYALOHM > CQ03SAF1241T5E
CQ03SAF1241T5E ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 1.24kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 1.24kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: CQ
Conform to the norm: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 1.24kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 75V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1.24kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CQ, Conform to the norm: AEC-Q200.