Продукція > ROYALOHM > CQ03SAF150JT5E
CQ03SAF150JT5E
CQ03SAF150JT5E ROYALOHM
CQ datasheet.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 15Ω; 0.1W; ±1%; CQ; 75V; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 15Ω
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: CQ
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 15500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 15Ω; 0.1W; ±1%; CQ; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 15Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CQ, Conform to the norm: AEC-Q200.