Продукція > ROYALOHM > CQ03SAF2203T5E
CQ03SAF2203T5E
CQ03SAF2203T5E ROYALOHM
CQ datasheet.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 220kΩ; 0.1W; ±1%; CQ; 75V; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 220kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 100V
Manufacturer series: CQ
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 13600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 220kΩ; 0.1W; ±1%; CQ; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 220kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 100V, Manufacturer series: CQ, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200.