Продукція > ROYALOHM > CQ03SAF220JT5E
CQ03SAF220JT5E
CQ03SAF220JT5E ROYALOHM
CQ datasheet.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 22Ω; 0.1W; ±1%; CQ; 75V; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 22Ω
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 75V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Max. overload voltage: 100V
Mounting: SMD
Manufacturer series: CQ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 22Ω; 0.1W; ±1%; CQ; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 22Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 75V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Max. overload voltage: 100V, Mounting: SMD, Manufacturer series: CQ.