Продукція > ROYALOHM > CQ03SAF2551T5E
CQ03SAF2551T5E ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 2.55kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 75V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Power: 62.5mW
Resistance: 2.55kΩ
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Manufacturer series: CQ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 2.55kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 75V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Power: 62.5mW, Resistance: 2.55kΩ, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: CQ.