Продукція > ROYALOHM > CQ1007F2700T4E
CQ1007F2700T4E
CQ1007F2700T4E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 270Ω; 0.75W; ±1%; CQ; 200V
Case - mm: 5025
Resistance: 270Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: CQ
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 270Ω; 0.75W; ±1%; CQ; 200V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 270Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CQ, Conform to the norm: AEC-Q200.