Продукція > ROYALOHM > CQ1007F8203T4E
CQ1007F8203T4E
CQ1007F8203T4E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 820kΩ; 0.75W; ±1%; CQ; 200V
Case - mm: 5025
Resistance: 820kΩ
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Max. overload voltage: 500V
Manufacturer series: CQ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 820kΩ; 0.75W; ±1%; CQ; 200V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 820kΩ, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Max. overload voltage: 500V, Manufacturer series: CQ.