Продукція > ROYALOHM > CQ1007F820JT4E
CQ1007F820JT4E
CQ1007F820JT4E ROYALOHM
CQ datasheet.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 82Ω; 0.75W; ±1%; CQ; 200V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 2010
Case - mm: 5025
Resistance: 82Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Max. overload voltage: 500V
Manufacturer series: CQ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 82Ω; 0.75W; ±1%; CQ; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 82Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Max. overload voltage: 500V, Manufacturer series: CQ.