Продукція > ROYALOHM > CQ10W2F2201T4E
CQ10W2F2201T4E ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 2.2kΩ; 500mW; ±1%; CQ; 200V
Resistance: 2.2kΩ
Power: 0.5W
Mounting: SMD
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: CQ
Operating temperature: -55...155°C
Operating voltage: 200V
Case - mm: 5025
Conform to the norm: AEC-Q200
Type of resistor: thick film
Max. overload voltage: 500V
Case - inch: 2010
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 2.2kΩ; 500mW; ±1%; CQ; 200V, Resistance: 2.2kΩ, Power: 0.5W, Mounting: SMD, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CQ, Operating temperature: -55...155°C, Operating voltage: 200V, Case - mm: 5025, Conform to the norm: AEC-Q200, Type of resistor: thick film, Max. overload voltage: 500V, Case - inch: 2010.