Продукція > ROYALOHM > CQ10W2J0561T4E
CQ10W2J0561T4E Royalohm
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC CQ10 (2010) 1/2W 5% T/R-4000
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 560Ω; 500mW; ±5%; CQ; 200V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 560Ω, Power: 0.5W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CQ, Conform to the norm: AEC-Q200.
Інші пропозиції CQ10W2J0561T4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CQ10W2J0561T4E Виробник : ROYALOHM Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 560Ω; 500mW; ±5%; CQ; 200V
Case - mm: 5025
Resistance: 560Ω
Power: 0.5W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C