Продукція > ROYALOHM > CQ121WF1001T4E
CQ121WF1001T4E
CQ121WF1001T4E ROYALOHM
CQ datasheet.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 1kΩ; 1W; ±1%; CQ; 200V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 1kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Max. overload voltage: 500V
Manufacturer series: CQ
на замовлення 5899 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 1kΩ; 1W; ±1%; CQ; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 1kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Max. overload voltage: 500V, Manufacturer series: CQ.