Продукція > ROYALOHM > CQ121WF1002T4E
CQ121WF1002T4E
CQ121WF1002T4E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 10kΩ; 1W; ±1%; CQ; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 6432
Resistance: 10kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: CQ
на замовлення 7890 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 10kΩ; 1W; ±1%; CQ; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 10kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: CQ.