Продукція > SAMWHA > CQ2012C0G101J500NRA
CQ2012C0G101J500NRA SAMWHA
CQ.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: CQ
Kind of capacitor: MLCC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0805, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: CQ, Kind of capacitor: MLCC.