CQB100W-24S3V3N
CQB100W-24S3V3N Cincon Electronics Co. LTD
index_en.php
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 99W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Size / Dimension: 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 30A
Supplier Device Package: Module
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 99 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 99W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Size / Dimension: 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 30A, Supplier Device Package: Module, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 99 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.