Продукція > CINCON > CQB100W-48S3V3-DIN
CQB100W-48S3V3-DIN
CQB100W-48S3V3-DIN Cincon
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters - DIN Rail Mount DC-DC Converter, Quarter Brick with Heatsink, DIN Mount, 100 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 48VDC Input, 3.3VDC Output, 47uF/100V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук