CQB150W-110S28-CMFC
CQB150W-110S28-CMFC Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: DC/DC CONVERTER 28V 151W
Packaging: Box
Power (Watts): 151W
Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 5.4A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 28V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 28V 151W, Packaging: Box, Power (Watts): 151W, Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 5.4A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 28V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.