CQB50W8-36S12-CMFC
CQB50W8-36S12-CMFC Cincon Electronics Co. LTD
CQB50W8%20CMFC%28D%29_Series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: DC/DC CONVERTER 12V 50W
Power (Watts): 50W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 4.17A
Voltage - Input (Min): 9.5V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.2 kV
Standard Number: 50155; 62368-1
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 50W, Power (Watts): 50W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 4.17A, Voltage - Input (Min): 9.5V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.2 kV, Standard Number: 50155; 62368-1.