CQB50W8-36S28 Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: RAILWAY BRICK DC-DC I/P:9-75VDC
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Box
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.79A
Supplier Device Package: Full Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 28V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAILWAY BRICK DC-DC I/P:9-75VDC, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Box, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.79A, Supplier Device Package: Full Brick, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 28V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.