Продукція > CINCON > CQB75W-24S15-DIN
CQB75W-24S15-DIN
CQB75W-24S15-DIN Cincon
Виробник: Cincon
DC/DC Converters - DIN Rail Mount DC-DC Converter, Quarter Brick with Heatsink, DIN Mount, 75 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 24VDC Input, 15VDC Output, 220uF/100V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук