Продукція > CINCON > CQB75W-48S15N-CM
CQB75W-48S15N-CM
CQB75W-48S15N-CM Cincon
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount DC-DC Converter, Quarter Brick with Heatsink, Chassis Mount, 75 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 48VDC Input, 15VDC Output, 47uF/100V, Negative Logic
Написати відгук