Продукція > CINCON > CQE50W-24S05N-CM
CQE50W-24S05N-CM
CQE50W-24S05N-CM Cincon
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount DC-DC Converter, Quarter Brick with Heatsink, Chassis Mount, 50 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 24VDC Input, 5VDC Output, 220uF/100V, Negative Logic
Написати відгук