Продукція > CINCON > CQE50W-24S3V3-DIN
CQE50W-24S3V3-DIN
CQE50W-24S3V3-DIN Cincon
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters - DIN Rail Mount DC-DC Converter, Quarter Brick with Heatsink, DIN Mount, 50 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 24VDC Input, 3.3VDC Output, 220uF/100V
Написати відгук