Продукція > CINCON > CQE50W-48S12N-CM
CQE50W-48S12N-CM
CQE50W-48S12N-CM Cincon
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters DC-DC Converter, Quarter Brick with Heatsink, Chassis Mount, 50 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 48VDC Input, 12VDC Output, 47uF/100V, Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук