Продукція > CINCON > CQE50W-48S15N-DIN
CQE50W-48S15N-DIN
CQE50W-48S15N-DIN Cincon
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters - DIN Rail Mount DC-DC Converter, Quarter Brick with Heatsink, DIN Mount, 50 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 48VDC Input, 15VDC Output, 47uF/100V, Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук