Продукція > SELTECH > CR1506L025YN8WP
CR1506L025YN8WP
CR1506L025YN8WP Seltech
CR1506L025YN8.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKR 8OHM 500 MA TOP PORT 70DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Type
Frequency - Self Resonant: 950Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 700 mA
Power - Rated: 500 mA
Frequency Range: 950 Hz ~ 1 kHz
Efficiency - dBA: 70.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SPEAKR 8OHM 500 MA TOP PORT 70DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Type, Frequency - Self Resonant: 950Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 700 mA, Power - Rated: 500 mA, Frequency Range: 950 Hz ~ 1 kHz, Efficiency - dBA: 70.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.