Продукція > SELTECH > CR1506L025YN8WPGDA
CR1506L025YN8WPGDA
CR1506L025YN8WPGDA Seltech
CR1506L025YN8WPGDA.pdf
Виробник: Seltech
Description: 6x15mm speaker with gasket
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Contacts
Frequency - Self Resonant: 950Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 700 mW
Power - Rated: 500 mW
Efficiency - dBA: 70.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 6x15mm speaker with gasket, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Contacts, Frequency - Self Resonant: 950Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 700 mW, Power - Rated: 500 mW, Efficiency - dBA: 70.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.