Продукція > SELTECH > CR1511L025YN8WP
CR1511L025YN8WP
CR1511L025YN8WP Seltech
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 73DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Type
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 800 mW
Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 73.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 73DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Type, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 800 mW, Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 73.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.