Продукція > SELTECH > CR1511L035UN8
CR1511L035UN8
CR1511L035UN8 Seltech
CR1511L035UN8.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 69DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Type
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 850 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 69.00
Efficiency - Testing: 700mW/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 69DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Type, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 850 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 69.00, Efficiency - Testing: 700mW/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.