Продукція > BBM BATTERY > CR17335BBM90037
CR17335BBM90037
CR17335BBM90037 BBM Battery
BR2_3A_spec_sheet_lithium.pdf?v=1623851897
Виробник: BBM Battery
Description: BATTERY LITHIUM 3V 2/3 A
Packaging: Tape & Box (TB)
Battery Cell Size: 2/3A
Capacity: 1.2Ah
Size / Dimension: 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm)
Battery Chemistry: Lithium Poly-Carbon Monofluoride
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 3V 2/3 A, Packaging: Tape & Box (TB), Battery Cell Size: 2/3A, Capacity: 1.2Ah, Size / Dimension: 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm), Battery Chemistry: Lithium Poly-Carbon Monofluoride, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3 V.