Продукція > SELTECH > CR1813L025UN8WPGDA2
CR1813L025UN8WPGDA2
CR1813L025UN8WPGDA2 Seltech
CR1813L025UN8WPGDA2.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 75DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Contacts
Ingress Protection: IPX6
Frequency - Self Resonant: 800Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 75.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 75DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Contacts, Ingress Protection: IPX6, Frequency - Self Resonant: 800Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 75.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.