CR2450-WC
CR2450-WC BBM Battery
CR2450_SPEC_SHEET.pdf?41
Виробник: BBM Battery
Description: BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Battery Cell Size: Coin, 24.5mm
Capacity: 620mAh
Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm)
Termination Style: Requires Holder
Battery Chemistry: Lithium Manganese Dioxide
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM, Packaging: Tape & Box (TB), Battery Cell Size: Coin, 24.5mm, Capacity: 620mAh, Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm), Termination Style: Requires Holder, Battery Chemistry: Lithium Manganese Dioxide, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3 V.